Корпорація NOVA Chemicals (Канада) представила марку поліетилену високої густини (ПЕВГ) нового покоління SURPASS HPs267-AB, яка забезпечує високий рівень вологонепроникності для багатошарових гнучких пакувальних матеріалів.

Жорсткість і термостійкість марки HPs267-AB дозволяють прискорити розвиток економіки замкнутого циклу пластмас, даючи можливість інженерам-пакувальникам розробляти вироби з поліетиленових плівок, придатних для 100-відсоткової вторинної переробки.

«Марка HPs267-AB встановлює новий стандарт вологозахисних властивостей, який виходить за рамки того, що більшість галузевих експертів вважали можливим. Наша група розробників бар'єрних продуктів створила ПЕВГ з новою молекулярною структурою. Простіше кажучи, на ринку немає продукту, який міг би зрівнятися з цією маркою», – сказав Ерік Виньола, менеджер з ринку упаковки для харчових продуктів NOVA Chemicals.

Відзначається, що розроблена з використанням технології Advanced SCLAIRTECH™ марка HPs267-AB ПЕВГ для виробництва плівки екструзією з роздуванням забезпечує на 20 % більше пропускної здатності водяної пари в багатошарових соекструдованих плівкових шарах у порівнянні з маркою SURPASS HPs167-AB.

Завдяки новій марці ПЕВГ від NOVA Chemicals переробники пластмас можуть запропонувати нові вироби з більш високими вимогами до екологічності пакувальних додатків.

Тому цей революційний стрибок дає виробникам, переробникам і власникам брендів упаковки безліч переваг, включаючи можливість збільшити термін зберігання упакованих харчових продуктів, таких як м'ясо, сири, крупи, крекери, основні продукти для випічки, продукти з високим вмістом жиру та багато інших.

Компанії зможуть розробити більш придатну для вторинної переробки упаковку для харчових продуктів, дозволивши переробникам замінювати металізовані шари в плівкових структурах, які не підлягають або складні для вторинної переробки, поліетиленовими матеріалами, що забезпечують еквівалентну жорсткість і максимальну термостійкість пластикової упаковки.

Важливо, що нова марка дозволяє знизити вартості матеріалу за рахунок зменшення товщини багатошарових плівкових структур без шкоди для бар'єрних характеристик виробу.

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА