Компанія Sabic оголосила про форс-мажорні обставини щодо поставок поліетилену (ПЕ) зі своїх заводів в Гелені (Geleen, Нідерланди) та Гельзенкірхены (Gelsenkirchen, Німеччина), про це йдеться в листі компанії своїм клієнтам від 27 липня.

Sabic зіткнулася з проблемами в Гелені через пошкоджений трубопровід для сировини в результаті недавньої повені річки Маас.

У компанії заявили, що можуть постраждати поставки поліетилену високої густини (ПЕВГ), поліетилену низької густини (ПЕНГ) і лінійного поліетилену низької густини (ЛПНГ), вироблених в Гелені і Гельзенкірхені.

Компанія 7 липня оголошувала форс-мажор на постачання деяких марок поліетилену високої густини (ПЕВГ) з заводу в місті Гелен. Крім того, 16 лютого поточного року компанія оголошувала форс-мажор на деякі марки ПЕВГ з заводу в Гелені.

Sabic Europe (Нідерланди), включає в себе три нафтопереробні виробництва в Європі: в Гелені (Geleen, Нідерланди), в Тіссайд і Уілтон (Teesside and Wilton, Великобританія) та в Гельзенкірхені (Gelsenkirchen, Німеччина).

Sabic є багатопрофільною компанією, що виробляє хімічні продукцію, промислові полімери, добрива та метали. Це найбільша державна компанія в Саудівській Аравії. В даний час Sabic – другий за величиною світовий виробник етиленгліколю, третій за величиною виробник поліетилену, четвертий за величиною виробник поліпропілену.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА