Поліетиленові двошарові гофровані труби КОРСИС є найкращим рішенням для комунально-побутової та зливової каналізації. Однак їх сфера застосування – набагато ширша, і ось один з прикладів цього.

У нашій столиці вже кілька років триває реалізація програми «Київ – місто парків». За ініціативою та сприяння Київської міської ради реконструюються старі зелені зони відпочинку та створюються нові парки та сквери.

Так у минулому році на Русанівці замість занедбаного пустиря з двома неробочими спортивними майданчиками та сміттєзвалищем почалося облаштування сучасного скверу з чудовим газоном та садовою зоною, із зручними лавами, сучасним освітлення на сонячних батареях, спортивними тренажерами, чудовим дитячим ігровим майданчиком, стаціонарними столиками для гри у шахи і декоративним місточком з валунами, який скоро буде встановлено.

1 серпня тут відкрився сучасний дитячий майданчик з цікавими, веселими та розвиваючими елементами, і серед них знайшлося місце трубами КОРСИС. Завдяки своїй конструкції ці труби мають високу кільцеву жорсткість, тобто можуть витримувати великі навантаження, а це саме та характеристика, що потрібна для невгамовної малечі. А ще КОРСИС екологічно безпечний і має естетичний вигляд.

В Україні труби КОРСИС виробляють Рубіжанський та Калуський трубні заводи.

 

 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА