«Маріупольводоканал» по всьому місту продовжує планове оновлення старих металевих трубопроводів пластиковими трубами. Це суттєво покращує водопостачання міста та мінімізує появу аварійних ситуацій. 

У першій декаді серпня працівники аварійно-відновлювальної служби «Маріупольводоканалу» здійснили планові роботи з перепідключення останніх житлових будинків на проспекту Перемоги, які ще не підключили до нової мережі водопостачання. Замість металевих труб, що відпрацювали свій нормативний термін, проклали нові пластикові. На ділянці на проспекті Перемоги поблизу площі Перемоги проклали поліетиленові труби діаметром 90 мм (25 метрів) та діаметром 75 мм (50 метрів). Також фахівцями водоканалу були встановлені нова запірна арматура та пожежний гідрант.

Цими ж днями ремонтні бригади водоканалу  здійснили планову заміну водогону на вулицях Металургійній та Шопена. Замість зношені металевих труб тут нові пластикові. На ділянці від вулиці Маміна-Сибіряка до вулиці Шопена змонтовано ділянку трубопровода з  поліетиленових труб труби діаметром 160 мм завдовжки 250 метрів. А на ділянці довжиною 150 метрів від вулиці Металургійної до провулка Шопена встановлено ПЕ труби діаметром 50 мм.

Після завершення робіт системи водопостачання житлових будинків перепідключать до нової магістралі, а на території проведення робіт буде виконано повний благоустрій.

Оновлені полімерними трубами ділянки міських водопровідних мереж слугуватимуть безаварійно набагато більше ніж 50 років.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА