Для безаварійного водопостачання в осінньо-зимовий період фахівці Кам‛янського водоканалу оновили технічно зношений трубопровід  в селищі Карнаухівка вздовж вулиці Кам’янська.

Тут була потрібна повна заміна вуличного водопроводу, оскільки металеві труби, прокладені багато років тому, вже вичерпали свій експлуатаційний ліміт.

Одночасно дві бригади здійснили роботи із заміни 150 метрів аварійних сталевих водопровідних труб на пластикові. Тут було прокладено поліетиленові труби діаметром 100 мм.

ПЕ труби було поставлено у бухтах довгомірними відрізками, тому кількість зварних з’єднань була мінімальною. Це суттєво вплинуло на скорочення тривалості  та вартість будівельних робіт. 

 «Ділянка водопроводу по вулиці Кам’янській оновлена силами підприємства. Мережі водопостачання в Карнаухівці дуже зношені та постійно потребують ремонтів. З урахуванням звернень споживачів, було прийнято рішення щодо заміни труб на цій ділянці водопроводу» – розповів Ігор Лавриненко, начальник дільниці з експлуатації мереж водопостачання.

Виконання робіт проконтролював технічний директор водоканалу Олександр Яровий. Він поспілкувався з мешканцями вулиці Кам’янської  та зазначив, що згідно з правилами водокористування на місці приєднання до вуличного водогону необхідно облаштовувати ще й колодязі, якщо таких не було облаштовано.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА