Ремонтні бригади «Харківводоканалу» з початку року замінили в Немишлянському районі 540 метрів технічно зношених трубопроводів холодного водопостачання з використанням поліетиленових труб.

Про це повідомив Микола Завада, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал».

«Завершили перекладання 50 метрів технічно зношеної ділянки водогону діаметром 400 мм, який прокладено під проїжджою частиною вулиці Танкопія, 39/18. Щоб не ускладнювати рух автотранспорту ремонтні роботи провели в стислі терміни. На цьому об'єкті також встановили нову запірну арматуру. Водопостачання мешканцям відключали тільки на час перемикання мереж. По завершенні ремонтних робіт спеціалісти водоканалу здійснили благоустрій місця розриття та підготували ділянку для подальшого асфальтування дорожніми службами Харкова», –  розповів Микола Завада.

За його інформацією, в Немишлянському районі також проводять оновлення ділянки внутрішньоквартального водогону по вулиці Амосова, 7.

Микола Завада зазначив, що ремонтні роботи на мережах відбуваються по всьому місту. Бригади водоканалу працюють за заздалегідь складеним планом, відповідно до графіка. Така поетапна робота дозволяє вчасно підготувати мережі водопостачання до опалювального сезону та забезпечити харків’ян  водою.

Загалом у планах комунального підприємства реконструювати в поточному році 24 кілометри трубопроводів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА