На «Харківводоканалі» постійно модернізують і вдосконалюють систему автоматизованого управління технологічними процесами міського водопостачання.

Начальник диспетчерської служби водоканалу Ігор Редін розповів: «Усі підрозділи підприємства застосовують нові сучасні розробки та програми для поліпшення роботи наших об'єктів. Так і система автоматизованого управління технологічними процесами, на сьогоднішній день, значно відрізняється від свого первісного зразка. Оперативний контроль за роботою об'єктів водопостачання та підтримку оптимальних режимів їх роботи інженери-оператори зараз здійснюють за допомогою комп'ютерів. Також комп'ютеризовано дистанційне керування роботою насосних станцій, виявлення аварійних ситуацій на мережах, можливість аналізувати та прогнозувати процеси на різних об'єктах».

Специфіка роботи фахівців служби є дуже відповідальною, вони контролюють процес подачі питної води – від комплексів водопідготовки до споживачів. Необхідно точно розраховувати обсяги води, що подається, враховувати багато факторів - від днів тижня та свят до особливостей водоспоживання в залежності від пори року, підтримувати оптимальний тиск у трубопроводах. Модернізація та нові програми спрямовані на поліпшення роботи системи управління технологічними процесами водопостачання.

«Серед нововведень, що було впроваджено останнім часом, зазначу програму з установки датчиків тиску на водопровідних магістралях. Це дозволяє регулювати роботу системи водопостачання в цілому та економити електроенергію. Так само, за пропозицією генерального директора Віталія Панова на екскаваторах встановили веб камери. З їх допомогою контролюється робота техніки під час ліквідації пошкоджень на мережах, можливість її оперативно перекинути на іншу ділянку», - зазначив Ігор Редін.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА