Компанія Sabic на початку вересня зняла форс-мажорні обставини щодо поставок поліетилену (ПЕ) зі своїх заводів у Гелені (Geleen, Нідерланди) та Гельзенкірхена (Gelsenkirchen, Німеччина).

Sabic зіткнувся з проблемами в Гелені та Гельзенкірхені через пошкоджений сировинного трубопроводу в зв'язку з недавньою повінню на річці Маас, в результаті чого і був оголошений форс-мажор 27 липня. Крекінг-установки на цих майданчиках працювали після інциденту зі значно зниженим завантаженням.

Так, форс-мажором були порушені поставки поліетилену високої густини (ПЕВГ), поліетилену низької густини (ПЕНГ) із заводу в Гелені, а також поставки ПЕВГ і лінійного поліетилену низької густини (ЛПНГ), вироблених у Гельзенкірхені.

На нафтохімічному комплексі в Нідерландах Sabic управляє наступними виробництвами: двома лініями ПЕВГ (у т.ч. і трубних марок) потужністю 175 тис. тонн на рік кожна та трьома лініями ПЕНГ ​​потужністю 300, 200 і 180 тис. тонн на рік. А на майданчику в Німеччині компанія має завод потужністю 250 тис. тонн ПЕВГ в рік і підприємство з випуску ПЕНГ/ЛПНГ потужністю 370 тис. тонн на рік.

Sabic Europe (Нідерланди), має три нафтопереробних виробництва в Європі: в Гелені (Geleen, Нідерланди), в Тіссайд і Уілтон (Teesside and Wilton, Великобританія) і в Гельзенкірхені (Gelsenkirchen, Німеччина).

Sabic є багатопрофільною компанією, що виробляє хімічні продукцію, промислові полімери, добрива та метали. Це найбільша державна компанія в Саудівській Аравії. Sabic в даний час – другий за величиною світовий виробник етиленгліколю, третій за величиною виробник поліетилену, четвертий за величиною виробник поліпропілену.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА