Компанія Uponor Infra Oy (Фінляндія) представила нове покоління каналізаційних труб з поліпропілену (ПП) під маркою Ultra Rib 2 Blue, виробництво яких значно скорочує викиди вуглекислого газу. Зниження досягається завдяки тому, що більше 50 % матеріалу для виробництва труби є сертифікованою вторинною відновлюваною сировиною.

Виробництво Ultra Rib 2 Blue засноване на застосуванні поліпропілену  Bornewables™ компанії Borealis (Австрія), що складається з більш ніж 50 % відновлюваної сировини, що знижує вуглецевий слід до 70 %.

Компанія зазначає, що труби марки Ultra Rib 2 Blue гарантують високі експлуатаційні властивості та понад 100 років служби при збереженні існуючих стандартів якості та сертифікатів.

Марка поліпропілену BornewablesTM додана в портфель поліолефінових продуктів Borealis, що відповідають вимогам циклічної економіки, і виробляються з відновлюваної сировини, маючи такі ж характеристики, як і вихідні первинні поліолефіни, але не пов'язана з використанням викопної сировини.

Характеристики труб Ultra Rib 2 Blue такі ж самі, як і в стандартних пластикових труб Ultra Rib 2. Продукція виробляється на заводі Uponor, сертифікованому ISCC PLUS (Міжнародна екологічна і вуглецева сертифікація), в Фрістаді, Швеція.

У рамках цієї сертифікації замовники отримують декларацію про стабільну якість продукції при використанні певної кількості відновлюваної сировини при екструзії Ultra Rib 2 Blue відповідно до  балансу її маси (mass balance).

Відзначається, що значне скорочення викидів CO2 досягається за рахунок часткової заміни викопної сировини вторинною сировиною, що є непридатною для споживання людиною (відходи та сміття) та відслідковується до перших точок збору. Ланцюжок поставок, створений сертифікатом ISCC PLUS, забезпечує відповідність портфеля продуктів Borealis Bornewables і Uponor Ultra Rib 2 Blue високим стандартам надійності ISCC PLUS.

«Ми раді співпрацювати з Borealis у створенні пластикової труби, що дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу до 70 %. Ми виконуємо свою обіцянку та пропонуємо найвищу якість екологічно безпечного продукту. Наші клієнти можуть бути впевнені, що вони роблять правильний вибір – рішення для майбутнього нашого довкілля», – зазначив Себастьян Бондестам (Sebastian Bondestam), президент Uponor Infra.

«Портфель Bornewables є ключовим кроком у наших зусиллях за пропозицією продуктів, які не пов'язані з викопною сировиною, з метою вирішення проблеми збереження клімату. Завдяки цьому асортименту продукції ми прискорюємо заходи щодо забезпечення циклічності відповідно до нашого мислення EverMinds™, допомагаючи нашим клієнтам і будівельній галузі в постановці і досягненні амбітних цілей в області сталого розвитку при дотриманні суворих вимог стандартів якості при виробництві труб», – сказав Робін Брессер ( Robin Bresser), керівник по маркетингу в Borealis.

Фото 1 Нове покоління поліпропіленових каналізаційних труб Uponor Infra марки Ultra Rib 2 Blue вироблене з поліпропілену марки  Bornewables™ компанії Borealis. Фото: Uponor Infra Oy

Фото 2 Модель поставки сировини з урахуванням балансу її маси, ©Borealis

Фото 3 Труби Ultra Rib 2 Blue доставлені першому покупцеві в Сигтуна, Швеція. Фото: Uponor Infra Oy

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА