У Немишлянському районі Харкова ремонтники «Харківводоканалу» оновлюють мережі холодного водопостачання на вулиці Танкопія.

За інформацією заступника директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Миколи Завади, на вулиці Танкопія заплановано прокласти нове асфальтове покриття, тому було прийнято рішення одночасно здійснити комплексну заміну інженерних мереж, які розташовані поруч.

«Водопровід, що проходить біля дороги, технічно застарів. Заміні підлягає 100 метрів водогону діаметром 450 мм. Зношені металеві труби міняємо на надійні полімерні. Поліетиленові труби є кращим рішенням для сучасних мереж водопостачання. Земляні та зварювальні роботи проводимо поетапно. Даний трубопровід транспортує воду не тільки жителям Немишлянського, а й Слобідського району. Щоб мінімізувати відключення водопостачання, ми плануємо робити це тільки на короткий час перепідключення мереж. Перекладку плануємо закінчити у першій половині вересня», – розповів Микола Завада.

Мережа на цій ділянці давно потребувала заміни, аваріні ситуації траплялися постійно.

«У зимовий час вода розтікалася прямо по проїжджій частині, утворювалися криги, створюючи небезпеку на дорозі для автомобільного транспорту. Після заміни комунікацій та дорожнього покриття жителі вулиці Танкопія забудуть про погані дороги. А абоненти Немишлянського та Слобідського районів будуть зі стабільним та надійним водопостачанням. По завершенні ремонтних робіт проведемо благоустрій місця розриття, ділянку підготуємо для подальшого асфальтування дорожніми службами міста», – підкреслив Микола Завада.

Він зазначив, що ремонтні роботи ведуться по всьому місту. Бригади підприємства працюють за заздалегідь складеним планом, згідно з графіком. Така поетапна робота дозволяє вчасно підготувати трубопроводи до опалювального сезону та забезпечити харків’ян  водою.

З початку поточного року в Немишлянському районі вже оновили понад 550 м технічно зношених трубопроводів. Загалом в планах водоканалу оновити в поточному році 24 км мереж.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА