У першій половині вересня компанія «Інфоксводоканал» активно веде оновлювальні роботи на одному з магістральних водоводів, що забезпечує питною водою мешканців частини Київського району, Чорноморки та Великого Фонтану. Ця мережа вичерпала свій експлуатаційний ліміт, і щоб жителі не страждали від постійних аварій та відключень, його реконструюють. Заплановано замінити близько 3500 метрів водопроводу від вулиці Горіхової до вулиці Львівської. Роботи здійснюються в кілька етапів відповідно з «Інвестиційною програмою підприємства». На цьому об’єкті використовується переважно безтраншейний метод прокладки мереж, це мінімізує розкопки, відключення води та дискомфорт для споживачів.

Днями спеціалісти водоканалу вже завершили другий етап робіт, у рамках якого прокладено близько 1600 метрів нового водогону на вулиці Довгій. Раніше вже було змонтовано 1060 метрів нового водогону по вулиці Марії Демченко (від Горіхової до Академіка Вільямса). Відтепер замість старих зношених чавунних труб діаметром 600 мм воду транспортуватимуть сучасні поліетиленові труби, термін служби яких значно перевищує 50 років.

Також під час прокладки нового трубопроводу «Інфоксводоканал» здійснив заміну старої запірної арматури та пожежних гідрантів, на мережі  були облаштовані колодязі та камери.

На наступному етапі буде оновлено ділянку водогону від провулку Тепличного до вулиці Львівської. Після закінчення робіт мешканці Дачі Ковалевського та Великого Фонтану матимуть якісні та безперебійні послуги з водопостачання.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА