Нова система попередньо ізольованих поліетиленових трубопроводів COOL-FIT PE Plus від GF Piping Systems – це наступна еволюція лінійки продуктів COOL-FIT. Пропонуючи значний прогрес в технології охолодження, ця нова система заснована на чудових характеристиках своєї попередниці, забезпечуючи істотне зниження витрат на обслуговування та експлуатацію, а також більш швидку установку. Система ідеальна не тільки для виробництв продуктів харчування та напоїв, таких як молочні заводи, підприємства з переробки фруктів та овочів, бійні, пивоварні та виноробні, а й для фармацевтичного виробництва, холодильних складів і центрів обробки даних.

COOL-FIT PE Plus включає в себе повний асортимент попередньо ізольованих труб, фітингів і клапанів, які ефективно транспортують розсол, гликоль, етанол та охолоджену воду при температурах від -50 °C до 60 ° C. Всі поверхні герметичні, паронепроникні і на 100 % стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Система не вимагає обслуговування на 100 % і не схильна до корозії з часом. Ці характеристики скорочують дорогі перерви в роботі та технічне обслуговування.

Гладка внутрішня поверхня середньої труби запобігає утворенню відкладень, забезпечуючи надійність та усуваючи втрату тиску. Ізоляція склеєна як з фітингами, так і з трубами настільки щільно, що це унеможливлює накопичення конденсату між ними.

Система COOL-FIT PE Plus має як ізоляційну піну, так і зовнішню оболонку, виготовлену на заводі, що виключає традиційні роботи з подальшої ізоляції на будівельному майданчику і значно скорочує час установки. Подальша простота установки досягається за рахунок того, що вона важить набагато менше металевих рішень, це дозволяє монтувати її на даху в місцях, які часто проблематичні для інших систем. Кількість необхідних підвісів і опор також зведено до мінімуму. Використання технології електрозварного з'єднання швидке, просте і зручне для користувача, а також знижує вплив людського фактору.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА