Добавки можуть допомогти збільшити відсоток переробленого вмісту, використовуваного в жорстких, гнучких і формованих виробах.

Нові добавки IrgaCycle можуть допомогти збільшити відсоток переробленого вмісту в додатках кінцевого використання, таких як а також будівельні матеріали (у т.ч. полімерні труби), упаковка, автомобілебудування і мобільність, а також допомогти виробникам досягти своїх цілей в області сталого розвитку.

Промисловість пластмас шукає способи збільшення вмісту перероблених полімерів у всіх основних сферах застосування для досягнення цілей сталого розвитку, одночасно стикаючись зі зростаючими побоюваннями споживачів і більш строгими нормативними вимогами щодо скорочення пластикових відходів. Однак перероблений пластик часто містить домішки і забруднювачі, які прискорюють розкладання полімеру і змінюють властивості матеріалу, говориться в прес-релізі BASF.

«Очікується, що до 2030 року виробництво пластмас шляхом механічної переробки збільшиться майже втричі завдяки вдосконаленим технологіям і регулюванню. Це відповідає зростанню приблизно на 10 % на рік», - зазначив д-р Томас Клостер, президент підрозділу BASF Performance Chemicals. – «Завдяки IrgaCycle ми крок за кроком розширюємо наш існуючий портфель за рахунок конкретних рішень з переробки, щоб підтримати цілі економіки замкнутого циклу щодо пластмас».

Ці рішення спрямовані на вирішення конкретних проблем якості, пов'язаних з переробленими смолами, таких як обмежена технологічність, погана довгострокова термічна стабільність і недостатній захист від атмосферних впливів. У даний час лінійка продуктів включає в себе наступні склади добавок, і в майбутньому ми їх розширимо:

IrgaCycle PS 030 G підвищує довгострокову термічну стабільність у жорстких областях застосування, в основному для переробленого поліетилену високої густини (HDPЕ), поліолефінів і змішаних полімерів.

IrgaCycle PS 031 G покращує обробку та довгострокову термічну стабільність переробленого поліетилену низької і лінійної низької густини  для плівок і пов'язаних з ними гнучких упаковок.

IrgaCycle PS 032 G забезпечує стабільність обробки та довгостроковий термозахист для переробленого поліпропілену (ПП) і сумішей поліолефінів, що містять домішки.

IrgaCycle UV 033 DD поєднує в собі стійкість до атмосферних впливів з підвищеною термічною стабільністю та стабільністю обробки для вторинних сумішей HDPE і PP для повторного використання.

IrgaCycle XT 034 DD омолоджує процес обробки, забезпечує довгострокову термостабільність і допомагає нейтралізувати домішки «першого життя» пластика, тим самим покращуючи механічні властивості рециклатів поліолефінів.

Суміші поставляються готовими до використання, що полегшує їх переробку. Гранульована форма, що не порошиться, забезпечує безпечне і легке дозування під час переробки або змішування вторинного матеріалу.

«Ми сформулювали ці рішення на основі нашого великого досвіду в індустрії пластмас, поєднуючи високу якість наших систем антиоксидантів і світлостабілізаторов з нашим практичним досвідом», - сказав д-р Фолькер Бах, провідний спеціаліст з інновацій в BASF Plastic Additives. – «Завдяки нашій глобальній структурі ми можемо брати участь у всьому ланцюжку створення вартості в галузі вторинної переробки, будь то власники торгових марок або переробники, та у всіх регіонах».

Лінійка IrgaCycle пропонується як частина портфеля BASF Valeras. За словами BASF, крім забезпечення круглої форми пластика за допомогою IrgaCycle, продукти Valeras привносять екологічну цінність в пластикові додатки, покращуючи довговічність, скорочуючи відходи, заощаджуючи енергію, скорочуючи викиди та сприяючи збереженню біорізноманіття.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА