Компанія «Упонор Инфра» (Фінляндія) здійснила поставку пластмасових накопичувальних резервуарів для системи зливової каналізації на залізничній станції в місті Конін у Польщі.

Акумулюючі резервуари виготовлені з поліетиленових спіральновитих труб діаметром 3000 мм з кільцевою жорсткістю 8 кН/м2. Довжина першого резервуара – 16,4 м, об'єм – 100 м3, другого – 61,4 м, об'єм – 387 м3. Обидві ємності встановлені краном в траншеї глибиною 4,5 м на 30-сантиметровому шарі утрамбованого гравію.

Крім того, для попередження спливання при підвищенні рівня ґрунтових вод була проведена анкеровка резервуарів до нерухомої опори. За випускними отворами резервуарів встановлені дві насосні станції продуктивністю Q = 10 л/с.

Слід зазначити, що модулі таких труб легко монтуються, а їх застосування забезпечує безаварійність. Це важлива перевага, оскільки резервуари встановлювалися між існуючими залізничними коліями в паралельно розташованих вузьких траншеях.

Поліетиленові спіральновітик труби забезпечать не менше 100 років безвідмовної служби зливових резервуарів у Коніні. Модернізація 230-кілометрової залізничної ділянки Варшава–Познань подвоїть її пропускну здатність, дозволить використовувати більш потужні локомотиви, збільшити швидкість і довжину потягів.

Монтаж накопичувальних резервуарів для системи зливової каналізації на залізничній станції в місті Конін, Польща. Фото: «Упонор Инфра» (Uponor Infra Technology)

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА