Спільне підприємство між GF Piping Systems і Corys забезпечує найскладніші будівельні проекти на Близькому Сході за допомогою інженерного проектування та можливості заводського виготовлення поза будівельним майданчиком.

У цьому році був офіційно відкритий виробничий цех GF Corys в Абу-Дабі, перше підприємство по налаштуванню та збірці в регіоні Близького Сходу.

Спільне підприємство GF Piping Systems і Corys забезпечить своєчасну поставку кращих в своєму класі екологічно безпечних рішень в області водопостачання по всьому регіону. В даний час GF управляє майстернями по виробництву збірних конструкцій в 11 країнах, щоб наблизитися до клієнтів і допомогти їм подолати брак часу, перевитрату коштів, збереження фізичного простіру та проблеми з якістю на будмайданчику. Проекти, які будуть реалізовані в цих цехах, попередньо затверджується трьома інженерними бюро, які доповнюють мережу.

«Наша глобальна мережа збірних заводів розробила та реалізувала понад 1200 проектів у минулому році та створила більше 400 нових рішень з відповідними гарантіями якості, щоб задовольнити потреби наших клієнтів», – розповів президент GF Piping Systems Йост Гегінат. «Ми можемо застосувати стандартизований підхід у всіх наших виробничих цехах по всьому світу, щоб забезпечити однакові якість і підтримку скрізь, де це необхідно, в будь-якій точці світу. Незалежно від того, чи належить цей проект до центрів обробки даних, очищення води або навіть до мікроелектроніки, де необхідні технології чистих приміщень».

Мохаммед Абдулгаффар Хуссейн, власник Corys Group, зазначив: «Ми дуже пишаємося давнім партнерством між GF і Corys. Відкриття нашого «сучасного» об'єкта в Абу-Дабі знаменує собою ще одну важливу віху в постійному розвитку партнерства, що дозпомагає нам у досягненні наших спільних стратегічних цілей. Робота спільного підприємства, безсумнівно, відкриє нам нові перспективи для бізнесу на ряді ключових ринків у країнах Перської затоки і дозволить продемонструвати наші ексклюзивні можливості в області заводського виготовлення та установки».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА