Ремонтники «Харківводоканалу» ведуть роботи із заміни технічно зношеного трубопроводу холодного водопостачання на вулиці Гвардійців Широнінців у Московському районі.

Про це розповів начальник служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» В'ячеслав Глущенко: «Аварійні ситуації та протікання на цій ділянці траплялися постійно, тому ми прийняли рішення щодо заміни металевих труб, які відслужили свій термін,  на сучасні поліетиленові. 300 метрів технічно зношеної мережі буде відновлено поліетиленовими трубами діаметром 400 мм. Перекладку здійснюємо за допомогою ефективного методу санації, що мінімізує розкопки. Ремонтні роботи почали у першій декаді вересня, вже виконано всі підготовчі етапи перекладки та санацію магістралі».

Також на цьому об'єкті буде замінена запірна арматура. Водопостачання мешканцям відключатимуть тільки на короткий час перемикання комунікацій. По завершенні ремонтних водоканал проведе благоустрій місця розриття.

З початку поточного року в Московському районі Харкова оновили 2531 метр технічно зношених мереж ХВП. А до кінця року заплановано реконструювати понад 24 км водопроводів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА