Компанія Molecor (Іспанія) повідомила про завершення процесу придбання виробничих потужностей компанії Adequa (колишня компанія Uralita Sistemas de Tuberías). 

«Завдяки цьому придбанню компанія Molecor в 3 рази збільшує свій товарообіг і стає однією з провідних компаній на ринку труб в Іспанії. З цього моменту можна стверджувати, що компанія Molecor стала ще більше та багатогранніше, і головне, що у неї з'явилися ще більші можливості для зростання», – прокоментували угоду в Molecor.

До іспанських заводів Molecor в Хетафі (виробництво технологій виготовлення орієнтованого полівінілхлориду і штаб-квартира НДДКР) і Лоечес (виробництво труб та фітингів з ПВХ-О) тепер додалися заводи в Аловера (Гвадалахара), Алькасар-де-Сан- Хуані (Сьюдад-Реаль) і Антекеру (Малага).

У результаті поглинання до труб і фітингів з орієнтованого ПВХ, які випускала компанія Molecor, додалися рішення для будівель (EVAC +, AR®, підлоговий дренаж, водостокові системи, сифони), вироби для каналізації та дренажу (каналізаційні труби з гофрованого ПВХ SANECOR®, люки SANECOR®, системи гладких труб COMPACT SN4, дренажна система з ПВХ) і водопостачання та водовідведення (гладкі труби з ПВХ під тиском, фітинги для гладких труб з ПЕ).

У повідомленні наголошується, що компанія Molecor розробила унікальну бізнес-модель у секторі трубопроводів, засновану на трьох фундаментальних принципах: інновації, активній присутності на міжнародному ринку та оперативності в прийнятті рішень, що дозволило їй досягти темпів зростання, які значно перевищують середні темпи зростання сектору навіть в найважчі кризові періоди, і екстраординарної міжнародної присутності.

Ефективне транспортування води та управління водними ресурсами – одна з фундаментальних основ прогресу і, отже, має великий бізнес-потенціал. Завдяки цьому придбанню компанія Molecor продовжує процес зростання з метою стати світовим лідером галузі і еталоном якості, ефективності та сталого розвитку.

Molecor є провідним виробником в області технології молекулярної орієнтації ПВХ і виробництва труб і фітингів з ПВХ-О для транспортування води під тиском. З моменту заснування в 2006 році експоненціальне зростання і постійне вдосконалення продукції та процесів, а також два шляхи розвитку компанії в якості виробника технології молекулярної орієнтації ПВХ, а також труб і фітингів з ПВХ-О дозволили компанії стати світовим лідером в цій області.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА