Ремонтні бригади Харківського водоканалу завершили ревізію та підготовку внутрішньобудинкових трубопроводів до осінньо-зимового періоду.

Про це розповів Валерій Харлан – начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем «Харківводоканал».

«У цьому році, як і планувалося, зроблено капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж у 300 будинках міста, де замінили кілька кілометрів труб холодного водопостачання, побутової та зливової каналізації.  Капітальні перекладки внутрішньобудинкових систем почали ще в березні, з настанням теплої погоди. Масштабні заміни, в першу чергу здійснили в будинках з найбільш технічно зношеними системами. Щоб запобігти можливим аварійним ситуаціям на внутрішньобудинкових мережах в деяких житлових будинках в поточному році будуть ще проведені капітальні ремонтні роботи», – зазначив Валерій Харлан.

Також він розповів, що протягом року зроблено великий обсяг аварійних і профілактичних ремонтів внутрішньобудинкових комунікацій. У цілому на даний момент оновлено 12 кілометрів мереж. Слід звернути увагу, що оновлення внутрішньобудинкових комунікацій здійснюється переважно з використанням полімерних труб: поліетиленових труб та труб з  полівінілхлориду. У комплексі всі ці заходи дозволять не тільки істотно знизити виникнення аварійних ситуацій, а й забезпечать харків'ян якісною водою.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА