Компанія Uponor Infra Technology (Фінляндія) виготовляє обладнання для виробництва труб для теплопостачання у пінополіуретановій (ППУ) ізоляції. Одним із ключових вузлів у виробництві ППУ-труб є заливальний стіл.

Компанія повідомила про виробництво спеціальної моделі заливального столу, з можливістю автоматизованого регулювання по довжині труби, що у стандартній комплектації дозволяє заливати поліуретаном трубу будь-якої довжини від 6 до 12 м.

Рухливі стільниці на міцній рамі, регульований кут підйому столу та гідравлічне відкриття/закриття кінцевих фланців забезпечують коректний перебіг хімічної реакції та високу швидкість виробництва.

На столі можна одночасно виготовляти трубу в поліетиленовій (ПЕ) чи оцинкованій оболонці: 4 штуки діаметром 110-250 мм, 2 штуки – 280-630 мм та 1 штуку  – 710-1400 мм.

Довідка. Компанія Uponor є провідним постачальником рішень для водопостачання та мікроклімату приміщень на ринках житлових та комерційних будівель у Європі та Північній Америці, а  також – відомим постачальником зовнішніх інженерних систем у Північній Європі.

Cпеціальний заливальний стіл Uponor Infra дозволяє автоматизувати регулювання у виробництві ППУ-труб довжиною від 6 до 12 м. Фото: Uponor Infra

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА