КП «Луцькводоканал» продовжує оновлювати матеріально-технічну базу, щоб полегшити та пришвидшити роботу аварійних бригад, а також  здійснювати складні операції власними силами, без залучення підрядних організацій. Від такого підходу виграють насамперед жителі Луцька громади, адже ремонти на мережах водопостачання із заміни труб тепер відбуватимуться оперативніше та без додаткових витрат.

Нещодавно підприємство придбало сучасні швейцарські зварювальні апарати, необхідне для з‛єднання поліетиленових труб. У водопровідних мережах вже понад тридцять років використовуються труби з поліетилену. Однак їх обслуговування створювало чимало проблем для працівників, оскільки підприємство не мало змоги власними силами виконувати певні види робіт з їх монтажу, перекладки, заміни чи санації. Для цього доводилося залучати підрядні організації, що потребувало більше часу та збільшувало фінансові витрати.

Закупівля відповідного новітнього зварювального обладнання дасть змогу підприємству працювати значно ефективніше, оперативно виконувати більший об’єм робіт, заощаджуючи при цьому кошти. Вже шестеро фахівців підприємства опановують роботу з новим обладнанням, аби професійно використовувати його у роботі. Для проведення робіт на мережах використовуватимуть терморезисторний зварювальний апарат MSA 2.1 та стиковий зварювальний апарат з гідравлічним приводом ТМ 315 виробництва швейцарської компанії Georg Fischer. Правильно підібране, сучасне та зручне у використанні, це обладнання значно підвищить якість і швидкість виконання робіт. Його надійність гарантує тривалу і безперебійну експлуатацію, а отже й економію на ремонті.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА