Бразильська компанія Braskem та американська Lummus Technology підписали меморандум про спільне ліцензування технології виробництва «зеленого» етилену з етанолу у двох проектах у Північній Америці та Азії, про це йдеться у повідомленні компаній.

Компанії також обговорюють довгострокову угоду про ліцензування технології «зеленого» етилену, яка, за їхніми словами, збільшить використання поновлюваної сировини для виробництва біопластиків як альтернативу нафті.

Проект, який зараз вивчається для розробки в Азії, здійснюється за допомогою таїландської компанії Siam Cement Group (SCG) Chemicals, і про нього було оголошено у вересні на тлі підвищеного попиту на екологічно чисті продукти та інтересу до економіки замкнутого циклу.

Раніше повідомлялося, що SCG Chemicals, що входить до структури однієї з найбільших компаній Таїланду – SCG, вивчає потенційну реструктуризацію свого хімічного бізнесу, включаючи можливість публічного розміщення своїх акцій. Очікується, що це техніко-економічне обґрунтування реструктуризації буде завершено до кінця 2022 року. SCG підписала угоду про купівлю 70% акцій Sirplaste, що базується у Португалії. Компанія Sirplaste має завод із переробки пластику потужністю 36 тис. тонн та продає вторинний пластик клієнтам у Європі.

Компанія Lummus ліцензувала понад 120 заводів із виробництва етилену по всьому світу, на які припадає приблизно 40 % світових потужностей з виробництва етилену.

Braskem є світовим лідером у галузі біопластику і більше десяти років виробляє зелений поліетилен з використанням етанолу із цукрової тростини.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА