В останню декаду жовтня ремонтники «Харківводоканалу» закінчили перекладання технічно зношених внутрішньоквартальних мереж питного  водопостачання на вулиці Клочківській, 197-б, у Шевченківському районі.

За інформацією заступника директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Миколи Завади, на цій ділянці занінюється 160 метрів трубопроводу холодного водопостачання діаметром 110 мм з використанням поліетиленових труб.

«Ха цією адресою стався прихований виток холодної води, що спричинило підтоплення комунікацій теплових мереж. Наші ремонтники оперативно прступили до ліквідації аварії. Земляні роботи розпочато 20 жовтня, при перекладці труб застосовано метод санації. Спочатку було здійснено всі підготовчі процеси, а також зварювання та установку поліетиленових труби. По завершенню ремонтних робіт на мережі, замінемр запірну арматуру, це мінімізує аварійні ситуації на цій ділянці», – розповів Микола Завада.

Реконструкцію аварійної ділянки проводили без відключення води споживачам, подача припинялася тільки на короткий час перепідключення до мереж. Після завершення робіт проведені гідравлічні випробування, промивка та санітарна обробка водопроводу, що значно покращить якість води, яка подається до будинків мешканців. Також буде здійснено благоустрій цієї території.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА