Фахівці «Харківводоканалу» у цьому році вже оновили 5,8 км технічно зношених трубопроводів водопостачання у Шевченківському районі міста. Про це інформував Микола Завада – заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал».

«Комунальне підприємство «Харківводоканал» продовжує здійснювати планову заміну технічно застарілих водопровідних мереж. Так, у Шевченківському районі ми проводимо комплексну перекладку трубопроводу на проспекті Перемоги в Олексіївському житловому масиві. Вже завершено роботи на ділянці біля будинку № 42-б, зараз міняємо мережі біля будинку №66-а, де заміні підлягають 80 метрів водогону діаметром 500 мм. Роботи виконують спеціалізовані ремонтні бригади із застосуванням спецтехніки. Оновлення ділянки плануємо завершити до кінця листопада. Водопостачання мешканцям будемо відключати тільки на короткий період перемикання мереж», – розповів Микола Завада.

Він зазначив, що саме у Шевченківському районі міста здійснено найбільший обсяг робіт з реконструкції технічно зношених водопровідних мереж.

«У Шевченківському районі Харкова прокладено 280 кілометрів водопроводів, більшість з яких потенційно аварійні. Завдяки ревізійним  перевіркам ми намічаємо найбільш проблемні ділянки та плануємо їх оновлення. Так, наприклад, на вулиці Людвіга Свободи, 42-б теж відбувається заміна 120 метрів водогону діаметром 300 м з використанням поліетиленових труб. Лише з 2016 року у Шевченківському районі реконструйовано майже 40 кілометрів технічно зношених труб. Слід зазначити, що ремонтні бригади водоканалу працюють без вихідних, щоб оперативніше оновлювати технічно зношені трубопроводи та забезпечувати надійність, стабільність та покращення якості водопостачання в будинках харків’ян», – підкреслив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА