Київ – зелене місто з багатьма парками та скверами. Зараз оновлюється парк «Позняки» у Дарницькому районі. У листопаді тут здійснюються завершальні роботи з облаштування системи автоматичного поливу. Ці роботи виконуються з ініціативи мерії столиці. Прокладання нової поливно-зрошувальної системи розпочали у 2020 році: вона забезпечить водою близько 5 га паркової території та буде розбита на 27 зон.

Управління системою поливу буде повністю автоматизовано. Вода для зрошення парку перекачуватиметься з озера за допомогою насосної станції, яку також споруджено в цьому році. Будівництво поливно-зрошувальної системи завершиться цього року.

Поливний трубопровід монтується з поліетиленових труб малого діаметра, які завдяки своїй гнучкості поставляються в довгомірних відрізках змотаних в бухти. Таке постачання труб забезпечує скорочення з'єднань: ПЕ труби малого діаметра ефективно з'єднуються за допомогою пластикових компресійних фітингів.

Також у правій частині парку, ближче до вулиці Драгоманова, прокладають магістральні трубопроводи водопостачання та каналізації із застосуванням полімерних труб, ефективна надійність та довговічність яких підтверджена часом.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА