У мікрорайні Таромське (передмістя Дніпра) закінчується будівництво третьої черги централізованого водопроводу. Близько 5 тисяч жителів цього мікрорайону досі не були забезпечені питним водопостачанням. Усі попередні роки мешканцям Таромського безкоштовно постачали привізну питну воду. Однак найближчим часом вони зможуть підключитися до централізованої системи.

«Будівництво водопроводу в Таромському – це вирішення старої інфраструктурної проблеми, за яку ніхто не брався десятиліттями. Загальна вартість робіт склала 112,7 млн. гривень. Завдяки системі «Прозорро» міський бюджет зміг заощадити 33 млн. гривень. Завершити будівництво водопроводу заплановано до кінця цього року», — розповів заступник міського голови Михайло Лисенко.

За інформацією Василя Розводова, технічного директора підрядної організації, яка виконує роботи, до кінця листопада будівництво водоводу вже виконано до 96 % (залежно від видів робіт). Усього має бути прокладено 17 кілометрів трубопроводу.

«До середини листопада прокладено 15,7 км. Трубопровід монтується із полімерних труб різного діаметра. Із запланованих проектом 138 колодязів встановлено 106. Також облаштовано всі камери. Паралельно проводиться асфальтування».

Усі жителі нижньої частини мікрорайону з нетерпінням чекають на закінчення будівництва водопровідної магістралі. Жителька Таромського Оксана Яндола розповідає: «Колодязна вода у нас непридатна ні для пиття чи приготування їжі, ні для прання чи купання. Вдячні, що нам весь цей час безкоштовно організовують підвезення питнрї води. Але, звичайно, це зовсім не вихід – постійно залежати від привізної води. Хочеться прийти додому, відкрити кран і щоб там була питна вода. Ми вдячні керівництву міста, що звернули увагу на нашу проблему і вже зовсім скоро ми матимемо централізоване водопостачання».

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА