Компанія KraussMaffei (Німеччина) представила нове покоління лінійних роботів серії LRX для переробників пластмас, яке має ширший вибір довжин осей та відрізняється оптимальною інтеграцією периферійних пристроїв для більшої гнучкості у складних завданнях під час лиття пластмас під тиском.

Лінійні роботи LRX також мають функцію EcoMode, що дозволяє заощаджувати до 20 % електроенергії. Як і попереднє, нове покоління роботів відрізняється винятковою точністю та економічністю, а надшвидке прискорення дозволяє досягати короткого часу циклу.

Індивідуальні системні рішення

«Під час розробки лінійного робота LRX ми постаралися врахувати вимоги наших клієнтів. Це включає, наприклад, широкий спектр опцій та можливість швидко та ефективно перемикати виробництво з одного виробу на інший. Модульна система дозволяє давати нашим клієнтам індивідуальні системні рішення», – розповів д-р Фолькер Ніллес, виконавчий віце-президент з нових машин у KraussMaffei.

Лінійка продуктів для нових роботів також включає індивідуальні рішення для захоплення, оптимально адаптовані для прес-форм та компонентів, які централізовано інтегровані в систему управління MC6, і ними легко та інтуїтивно керувати, що підвищує зручність експлуатації.

Економія ресурсів – економія електроенергії до 20 %

Енергоефективність та ресурсозберігаюче виробництво стають дедалі важливішими. KraussMaffei тепер пропонує функцію EcoMode як стандартну опцію для всіх лінійних роботів серії LRX. Екорежим забезпечує адаптацію робочої швидкості робота до циклу литтєвої машини, що скорочує час очікування, але не впливає на час циклу. Це, у свою чергу, знижує навантаження на механічну систему та трансмісію та забезпечує економію електроенергії до 20 %.

Додаткові можливості економії ресурсів забезпечують додаткові повітрозберігаючі клапани для створення вакууму з вбудованим регулятором економії повітря. Це перериває створення вакууму, як тільки компонент буде надійно захоплено і задане значення вакууму буде досягнуто.

Більше інформації та зручність експлуатації

Розробка нового портативного підвісного пристрою була спрямована на те, щоб надати оператору термопластавтомату більше інформації та більшу зручність під час роботи. Нова ємнісна мультитач-панель має діагональ екрану 10,1 дюйми. Завдяки високій роздільній здатності 800 x 1280 пікселів і сенсорному екрану, що чутливий до тиску, оператор тепер має наочне уявлення інформації, на яку він або вона може швидко реагувати.

Посилена пневматика та вакуум для більшої гнучкості

Кількість конфігурованих ланцюгів, пропонованих у стандартних моделях, збільшено з 4/4 до 8/8. Всі лінійні роботи LRX останнього покоління тепер пропонують можливість реалізації до 8 вакуумних та 8 пневматичних контурів. Крім того, медіа-портал на осі Y був оптимізований, щоб зробити заміну захватів ще швидше та простіше. У результаті досягнуто великої гнучкості для переробників пластмас, особливо для складних процесів лиття під тиском.

Коротший час циклу та більша надійність процесу

Лінійні роботи серії LRX/LRX-S від KraussMaffei відрізняються такими особливостями як дуже швидке прискорення, яке забезпечує короткий час циклу та високу продуктивність. Крім того, лінійні роботи LRX мають чудову точність при установці компонентів - це ще одна корисна особливість.

Повторюваність позиціонування становить менше 0,1 мм. Внутрішні вимірювання LRX/LRX-S набули значення 1,8 мм від інших виробників. Таким чином, KraussMaffei пропонує  клієнтам значну додану вартість.  .

Цей показник скорочує час відкриття прес-форми для вставки та вилучення компонентів, що забезпечує більш швидке та безпечне виробництво. В результаті – більш короткий час циклу і, як наслідок, більшу продуктивність при литті пластмас під тиском.

Нове покоління лінійних роботів LRX пропонується в комплектації з термопластавтоматами KraussMaffei або інших виробників.

Швидкий, точний та модульний – нове покоління лінійних роботів KraussMaffei LRX пропонує переробникам пластмас ще більшу гнучкість у складних процесах лиття під тиском. Фото: KraussMaffei

Маневреність та мала вага – широкий вибір пневматичних та сервоприводів осей забезпечує високу точність робота KraussMaffei LRX при роботі з пластмасовими виробами. Фото: KraussMaffei

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА