Компанія GF Piping Systems, підрозділ GF, відзначила 50-річчя свого виробничого майданчика в Сівісі (Греція). Завдяки інноваціям у галузі високотехнологічних пластикових клапанів та приводів компанія з Граубюндена є одним із провідних операторів в індустрії пластикових клапанів.

Ініціаторами створення виробничого майданчика в Seewis у 1967році були Джузеппе Кайзер, тодішній голова ради директорів GF, і Ульріх Гадієнт, згодом член Ради штатів кантону Граубюнден. Вони мали спільну відданість розвитку економіки кантоні Граубюнден. Всього через чотири роки, у березні 1971 року, новий виробничий майданчик Seewis з 30 співробітниками відчинив свої двері для поставок на нові ринки Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ).

Завдяки постійним інноваціям у технології виробництва, автоматизації та роботизації клапани та приводи, що виробляються Seewis, відповідають найвищим стандартам якості. Протягом багатьох років компанія впровадила безліч інновацій, у тому числі приводи, що керуються за допомогою програми, а зовсім недавно – новий клапан регулювання тиску NeoFlow, в якому використовуються найсучасніші технології для усунення витоків та втрат води у розподільних мережах водопостачання.

«Навіть за 50 років інновації Seewis продовжують встановлювати стандарти для нашої галузі. Секрет нашого успіху – у наших співробітниках, їхніх навичках та прихильності до справи, які вони демонструють щодня», – розповів Андреас Паулі, керівник заводу Seewis.

Сьогодні у Seewis працює близько 170 співробітників. Підприємство забезпечує висококваліфікованими робочими місцями в галузі автоматизації та інформаційних технологій, технології пластмас та полімеханіки. Частину заводу в Seewis було реконструйовано на честь 50-річчя підприємства.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА