«Інфоксводоканал» продовжує масштабне оновлення труб та обладнання застарілих мереж водопостачання та водовідведення. В останню декаду січня відбуваються роботи на одному з магістральних водопроводів, що транспортує питну воду мешканцям Малиновського району міста. В рамках капітальної реконструкції вулиці Шота Руставелі, яку проводить міська рада, «Інфоксводоканал» замінить труби у старих водопровідних комунікаціях. Замість зношеного сталевого трубопроводу на вулицях М. Бабаджаняна та Шота Руставелі прокладуть близько 530 метрів нових поліетиленових труб діаметром 160 мм, термін служби яких становить набагато більше ніж півстоліття.

Монтаж нового водогону здійснюється методом зварювання нагрітим інструментом встик, який гарантує абсолютну надійність та герметичність стиків. Трубні відрізки зварюються у довгі нитки, а потім укладаються у підготовлену траншею. 

Такою тут буде встановлено сучасну запірну трубопровідну арматуру, яка при необхідності дозволить проводити локальні відключення. Співробітники технічної служби водоканалу облаштують нові колодязі та встановлять пожежні гідранти.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА