«Інфоксводоканал» здійснює планове масштабне оновлення застарілих мереж водопостачання та водовідведення. На сьогодні компанія вже реконструювала понад 20,5 кілометрів трубопроводів на найбільш проблемних ділянках.

У січні оновлено ділянку на одному із магістральних водоводів, що транспортує питну воду мешканцям центра міста. Водогін на вулиці Осипова, збудований із сталевих труб, вже вичерпав експлуатаційний ліміт. Тому, щоб одесити не страждали від постійних аварій та відключень, замість нього проклали 130 метрів нових поліетиленових труб діаметром 630 мм, термін служби яких набагато більше, ніж півстоліття.  

Будівельні роботи на вулиці Осипова проводено підрядною компанією ТОВ «ТД «Роял груп». Слід зазначити, що оскільки поріч з водопроводом проходять інші інфраструктурні комунікації (газ, опалення, підземні електропередачі), земляні роботи довелося проводити ручним методом, що разом із погодними умовами вплинуло на строки завершення робіт.

Станом на 03 лютого новий водопровід вже повністю прокладено та  здійснено успішні гідравлічні випробування. Тепер підрядна організація може підключити нові труби до діючої водопровідної мережі. Після цього протягом 14 днів будуть облаштовані нові колодязі та камери, проведено трамбування траншеї та чорнове асфальтування з відкриттям руху на вулиці Осипова.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА