Зазвичай маніпулятор очікує на сигнал дозволу від термопластавтомату, перш ніж він увійде у відкриту прес-форму. Завдяки новій функції «синхронного руху» (synchronous motion), розробленій KraussMaffei Automation (Німеччина), цей процес запускається швидше, заощаджуючи цінний час циклу.

Упорскування, витримка під тиском, фаза охолодження – лиття під тиском є ​​послідовним процесом з окремими етапами, які зазвичай оптимізуються. Отже, вони пропонують набагато більше можливостей скорочення часу циклу. При цьому частка загального часу процесу лиття менша, а саме видалення деталей з прес-форми дозволяє скоротити час циклу в більшості виробництв, у т.ч. у виробництві пластикових фітингів.

Ранній вхід забезпечує цінну економію часу

Зазвичай робот не отримує дозвільний сигнал поки прес-форма повністю не відкриється. Нова функція «синхронного руху» дозволяє раннє входження робота, і таким чином він досягає положення вилучення компонента під час руху. Отже, рухи прес-форми та системи переміщення перекриваються, що скорочує загальний час циклу. 

Ціль полягає в тому, щоб максимально скоротити непродуктивний час. Для цього нова технологія синхронізує вилучення виробу з прес-форми та відкривання литтєвої машини. Іноді це також дозволяє відмовитись від дорогого обладнання для захоплення. Зрештою ежекторний рух часто використовується для складних деталей. Це означає, що робот захоплює готову деталь у процесі вилучення із форми, а виштовхувач штовхає деталь на захоплення. Це вимагає дорогої пневматичної системи (для етапу «розгерметизації»).

Однак, якщо захоплення переміщається разом з виштовхувачем, пневматична система не потрібна. Залежно від складності виробу, синхронізація може відбуватися щодо руху затискача, деталі або виштовхувача. Це дозволяє замовнику визначити рівень оптимізації. 

Час вилучення з форми на 35% швидше

Синхронний рух дозволяє скоротити час вилучення із прес-форми приблизно на 35%. KraussMaffei пропонує нову функцію «синхронний рух» і для нових литтєвих машин, і як оновлення системи управління машинами MC6 для існуючих термопластавтоматів. У результаті вкладення швидко окупаються. Синхронний рух забезпечує свої переваги для лінійних роботів серії LRX та промислових роботів IR від KraussMaffei. У результаті зроблені інвестиції у ранній старт швидко окупаються.

Завдяки функції синхронного руху, розробленого KraussMaffei, захоплення робота запускається швидше, що заощаджує цінний час циклу лиття виробу. Фото: KraussMaffei Group

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА