Технопарк КП „Донецьміськводоканал” поповнився двома новими потужними екскаваторами «JCB» виробництва Великобританії. Придбання нової техніки є дуже важливою подією для спеціалістів водоканалу, адже більшість наявної техніки експлуатується вже багато років і дуже часто потребує ремонту.

Нові екскаватори набагато потужніші, ніж ті, що використовувалися раніше, дуже мобільні і придатні до робіт на великій глибині. Екскаватори «JCB» можуть пересуватися із  швидкістю до 40 км на годину, що в 12 разів швидше, ніж у екскаваторя „ЕК-18” (вітчизняного виробництва). Таким чином, усувати аварії та проводити ремонт та будівництво водогонів та каналізації тепер буде легше і скоріше.

Водопровідні комунікації  Донецька перебувають не в кращому стані, тому нова потужна техніка конче потрібна. Керівництво міського водоканалу планує й надалі поповнювати технопарк компанії, а також для того, щоб водопровідна мережа працювала надійно та безаварійно використовувати сучасні будівельні технології та матеріалі, зокрема полімерні труби і поліетиленові каналізаційні колодязі.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА