У цій публікації розглянуто один з аспектів ЦТ – передачу тепла споживачеві. Ключовим питанням ефективної роботи таких мереж є передача тепла/гарячого водопостачання (ГВП), а саме – мінімізація теплових втрат на всій протяжності трубопроводів і скорочення витрат на їх ремонт і експлуатацію.

У статті презентованого продукцію асортименту ТД «Євротрубпласт» – багатошарові напірні труби підвищеної зносостійкості МУЛЬТИПАЙП ІС. Вони мають унікальну стійкість до гідроабразивного зносу, що дозволяє використовувати їх для транспортування суспензій з високим вмістом абразивних частинок

У статті доведено ефективність саме методу санації при відновленні вітчизняних мереж водопостачання та водовідведення зважаючи на їх реальний стан у сучасний період. Також представлено змістовний перелік публікації щодо санації, безтраншейних технологій та супутніх робіт у системах водопровідно-каналізаційного господарства, який буде корисний фахівцям.

У статті розглянуто проблем усунення негативних наслідків, зумовлених овальністю труб, під час зварювання поліетиленових труб великого діаметра з використанням муфт із закладним електронагрівачем. Ефективним пристроєм для вирівнювання поліетиленових труб великого діаметра є комплект обтискних подушок, виробництва компанії Georg Fischer Piping Systems.

У статті наведено результати дослідженя стійкості труб КОРСИС щодо гібдоабразивного зносу, проведені за Дармштадтським методом. Надано порівняння зносостійкості труб з різних матеріалів.
У статті презентованодренажні полімерні труби з фільтруючою оболонкою з геотекстильного нетканого матеріалу, а саме продукція виробництва латвійської компанії EVOPIPES. Це лінійка дренажних труб EVODRAIN, яку в Україні представляє ТД «Євротрубпласт».

Стаття описує нові тенденції у розвитку систем зрошення в аграрному секторі. Одним з найважливіших елементів цих систем є швидкороз'ємні з'єднання, які забезпечують оперативне складання, розбирання і переконфігурування трубопровідних ліній без використання інструменту чи спеціальних пристроїв і, що особливо важливо, без втрати робочої рідини в системі.

У статті наведено переваги пластикової кабельної каналізації, що все частіше знаходить застосування при будівництві зовнішніх систем різного виду комунікацій – телекомунікаційних, мережевих та електричних кабелів. Серед великої пропозиції в цьому сегменті ринку вигідно відрізняється продукція латвійської компанії EVOPIPES, а саме лінійка труб EVOCAB.

В статье приведены рекомендации по выбору полимерных материалов для труб кабельных каналов, на примере гладкостенных полимерных труб, традиционно изготавливаемых из ПЭВП, PE 63, РЕ 80, РЕ 100 или PE-RT с повышенной термостойкостью и двуслойных гофрированных труб. Учитывая, что основными характеристиками полимерного материала при этом являются теплостойкость и теплопроводность. 

У публікації показано переваги поліетиленових труб при виробництві та експлуатації локальних очисних споруд. Презентовано лінійку продукції цього напрямку на базі труб СПІРОКОР, що виробляється підприємствами ТД «Євротрубпласт».

У статті наведені змістовна характеристика лінійки труб ИЗОПРОФЛЕКС® та переваги їх використання у тепломережах та мережах ГВП.