У травні у Відні відбулася 6-а Всесвітня конференція поліолефінів ICIS. Один з її учасників – менеджер з маркетингу в енергетиці та інфраструктурі компанії Borealis Антон Вольфсбергер (Anton Wolfsberger) – у своєму виступі дав прогноз розвитку ринку поліолефінів. Відносно європейського ринку він повідомив, що його щорічне зростання становитиме приблизно 1 % на рік до 2025 року.

«До 2020 року Європа може стати нетто-імпортером, особливо це стосується поліетилену (ПЕ). Однак очікується, що в майбутньому зростання в регіоні буде залишатися низьким », - сказав А. Вольфсбергер.

У той же час поставки поліпропілену (ПП) будуть все більш обмеженими, додав він.

«Очікується, що китайський ринок буде забезпечувати себе власним поліпропіленом. Проте, поки невідомо про додаткові потужності ПП до 2021 року в інших регіонах ", - сказав він.

Як зазначив представник Borealis, в 2017 році обсяг світових виробничих потужностей ПЕ перевищує зростання попиту і це зумовлює зниження завантаження потужностей в цілому.

Що стосується регіональної торгівлі ПЕ, до 2021 року Близький Схід буде залишатися великим експортером, при цьому Китай буде збільшувати свій імпорт.

«Європі необхідно буде збільшити чистий імпорт ПЕ для задоволення попиту», – сказав А. Вольфсбергер.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА