Китайська компанія Zhejiang Petrochemical у першій декаді січня ввела в експлуатацію новий завод з випуску поліетилену високої густини (ПЕВГ), що входить   у першу фазу запуску нового потужного нафтохімічного комплексу.

 У грудні працівники КП «Черкасиводоканал» завершували масштабну реконструкцію головної каналізаційної артерії міста – головного каналізаційного   колектора по вулиці Чигиринській.

 В цьому році в центрі уваги опинилася різдвяна інсталяція Лондона у Великобританії. Спеціально дня Різдвяних свят у співпраці з «Проектом 0» –   благодійною організацією, яка займається збереженням океанів, були створені об'єкти з відходів пластмас.

 Промисловість США перебуває в процесі значного нарощування нових потужностей з виробництва поліетилену, велика частина яких орієнтована на   експортний ринок. За десять місяців поточного року він виріс на 44,6 %

 У пешій декаді грудня у рамках проекта Ocean Cleanup у Ванкувер було доставлено шістдесят кубометрів пластмасового сміття у мішках – від зубних щіток до   рибальських сіток.

 У поточному  році маріупольський «Міськводоканал» оновив 29 км трубопроводів переважно з використанням пластикових труб. З них 26 км було замінено   силами підприємства

 У першій половині грудня фахівці компанії «Вода Донбасу» замінили в Дружківці дві водопровідні лінії через річку Кривий Торець у районі шляхопроводу.   Замість зношених сталевих по дну річки проклали нові поліетиленові труби.

 Компанія BASF почала будівництво інтегрованого нафтохімічного проекту Verbund у південнокитайському місті Чжаньцзян провінції Гуандун, тут   вироблятимуться технічні полімери та термопластичні поліуретани (ТПУ), а також деякі нафтохімічні продукти.

 Австралійські вчені розробили технологію, яка повинна допомогти зробити всю пластмасу в світі придатною для вторинної переробки та значно просунути   людство в боротьбі з пластиковими відходами

 Асоціація нафтохімічної та хімічної промисловості Перської затоки (GPCA) очікується, що обсяг виробництва етилену у країнах Перської Затоки (GCC)   протягом  наступного десятиліття виросте на 53 % і досягне 39,4 млн. тонн на рік у 2029 році

 Для оперативного реагування на системні несправності чи аварійні ситуації на міських мережах водопостачання та водовідведення «Черкасиводоканал»   впроваджує автоматизовану систему управління технологічними процесами з використанням SCADA.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА