У другій декаді жовтня фахівці «Харківводоканалу» почали прокладати нову магістральну мрежу водопостачання по вулиці Клочківській. Трубопровід   морнтують з поліетиленових труб.

 На Оболонському проспекті у Києві почалася реконструкція каналізаційного колектора на дялянці  між станціями метро «Мінська» та «Оболонь».   Оновлення  трубопроводу здійснюється методом санації – в існуючу трубу затягується гнучкий полімерний рукав.

 Компанія Motiva Enterprises  розглядає можливість будівництва нової лінії з випуску поліетилену (ПЕ) в Джефферсоні (штат Техас, США) на нафтохімічному   комплексі компанії в Порт-Артурі.

 Вчені з Університету імені Бен-Гуріона створили та встановили на морському дні штучні корали з полімерів. На такий крок дослідники пішли заради   збереження середовища існування риб і морських тварин, які гинуть через вимирання коралів.

 Міністерство екології, геології та природних ресурсів республіки Казахстан уклало меморандум з національної палатою підприємців «Атамекен» та   Асоціацією екологічних організацій щодо заборони торгові мережам безкоштовно видавати покупцям пакети з поліетилену.

 Американська ExxonMobil і саудівська Saudi Basic Industries Corporation (Sabic) минулого тижня офіційно приступили до будівництва нової крекінг-установки.   Комплекс включатиме в себе крекінг-установку потужністю 1,8 млн. тонн етилену на рік і супутні заводи: підприємство з виробництва моноетиленгліколю   (МЕГ) і два заводи з випуску поліетилену (ПЕ).

 Саудівська Аравія зуміла повністю відновити поставки енергоносіїв, порушені атакою безпілотників на об'єкти підприємства Saudi Aramco в ніч на 14 вересня.

 У вересні фахівці р Харківського водоканалу розпочали заміну зношеної запірної арматури на зовнішніх мережах холодного водопостачання Московського   району.

 BASF, Borealis, BP, LyondellBasell, SABIC і Total, найбільші світові  міжнародні виробники нафтохімічної продукції, створили консорціум «Крекінг-установка   майбутнього», щоб спільно вивчити, як використовувати поновлювану електроенергію для роботи нафтових і парових крекінг-установок.

 Для відновлення нормальної роботи мережі водопостачання у провулку Пирогова працівники Черкасиводоканалу на початку вересня розпочали її   реконструкцію з вмкористанням поліетиленових труб.

 У цому році фахівці КП «Дніпроводоканал» здійснили реконструкцію впусків мережі водопостачання у 80-ти будинках. Було замінено водопровідні труби   загальною протяжністю понад 500 погонних метрів. Замість зношених металевих прокладено поліетиленові труби.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА