Канадська інженерна компанія Sidewalk LabsПолі почала тестування натяжного «дощовика» для будівель, зробленого з тонкої полімерної мембрани.

 У Болграді протягом одного робочого дня всі зношені сталеві трубопроводи насосної станції, що подає водопровідну воду до багатоповерхових будинків   північній частині міста, були оновлені поліетиленовими трубами.

 Компанія Bayport Polymers (Bay-Pol, Baystar™), спільне предприємство компаній Total Petrochemicals, Nova Chemicals і Borealis, розпочала будівництво нового заводу з випуску поліетилену високої густини (ПЕВГ) у Пасадені (штат Техас, США).

 За чотири роки на Дніпропетровщині було побудовано та оновлено 50 водоводів довжиною понад 400 кілометрів з використанням полімерних труб.

 На початку березня бригада служби по ремонту та експлуатації водопровідних мереж «Херсонводоканалу» за 4 дня оновила ділянку водопровідної мережі з   використанням ПВХ труб по провулку Кошовому в Камишанах.

 Імпорт скрапленого газу в країни Євросоюзу зі США за період з 25 липня 2018 року по початок березня 2019 року виріс до 7,9 млрд. кубометрів, що показує   зростання на 181 % у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Виробники поліетилену високої густини  у Північній Америці продовжують нарощувати обсяги виробництва.

 З 14 лютого по 7 березня у Кривому Розі проклали 1098 метрів нових поліетиленових труб. “Кривбасводоканал” оновлює міську мережу водопостачання.

 Компанії AGRU здійснила унікальний за масштабом проектом: випуском труб XXL для відведення морської води з контуру охолодження теплової   електростанції з морським транспортуванням продукції зі США до Близького Сходу.

 Головне управління Госпродпотребслужби Миколаївської області провело інвентаризацію всіх населених пунктів, а саме: як забезпечується питною водою   кожен населений пункт області. При цьому було свстановлено, що третина населених пунктів взагали не має джерел контрольованого водопостачання.

 Представник та консультанти німецького банку розвитку KfW відвідали Дніпропетровську область  для детального вивчення запропонованих проектів у   секторі водопостачання.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА