Китайська Satellite Petrochemical визначила, які супутні заводи вона побудує поряд з новою крекінг-установкою на нафтохімічному   комплексі в Ляньюньгані (Lianyungang, провінція Цзянсу, Китай).

 Поряд з крекінг-установкою потужністю 1,25 млн. тонн етилену на рік на цьому майданчику буде побудований завод з   випуску  поліетилену високої густини (ПЕВГ) потужністю 400 тис. тонн , підприємство з виробництва лінійного поліетилену   (ЛПНГ) потужністю 500 тис. тонн на рік і завод з випуску етиленгліколю/окису етилену. 

 Satellite Petrochemical також планує побудувати другу крекінг-установку потужністю 1,25 млн. тонн етилену на рік на тому ж   майданчику після введення в експлуатацію першої.

 Поруч з другою крекінг-установкою будуть також побудовані нові заводи ЛПНГ, завод етиленгліколю/окису етилену, а також завод   стиролу потужністю 500 тис. тонн і підприємство з випуску акрилонітрилу (АКН) річною потужністю 260 тис. тонн.

 Сировина для проекту буде надходити зы США. Компанія уклала угоду з американською компаніэю Energy Transfer Partners на   постачання 3 млн. тонн етану на рік.

 Компанія також створила «дочку» – Lianyungang Petrochemical, щоб управляти даними нафтохімічних комплексом.

Довідка. Zhejiang Satellite Petrochemical Co., Ltd. експортує свою продукцію в Північну Америку, Близький Схід, Європу, Південно-Східну Азію, Африку та Південну Америку. Компанія була раніше відома як Zhejiang Satellite Acrylic Manufacturing Co. Ltd. Zhejiang Satellite Petrochemical Co., Ltd. була заснована в 2010 році та базується в Цзясины, Китай.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА