У цьому році Маріупольський водоканал планує замінити 36 км мереж водопостачання та понад 3 км   мереж водовідведення. На укладання трубопроводів виділять понад 30 млн. гривень. Про це розповів   начальник комунального підприємства Геннадій Изюмов.

 У квітні почалася модернізація мереж водопостачання в селищі Новоселівка. На вулиці Свободи   працювали ремонтні бригади маріупольського водо-каналізаційного господарства.

 За інформацією Геннадія Ізюмова, тут проведена заміна аварійної дільниці водопроводу діаметром 200   мм, що був прокладений майже 50 років тому. З тих пір труби, термін експлуатації яких становить 25   років, зносилися повністю, тому постійно відбувалися пориви мережі, що супроводжувалося значними   витоками питної води. Роботи по заміні прогнилого трубопроводу на поліетиленовий були завершені до   кінця місяця. ПЕ труби для питного водопостачання з’єднували  у нитку за допомогою стикового   зварювання, а потім укладали її у траншею.

У травні почнеться заміна ділянки 500-мм водопроводу на вулиці Новосхідній.

Усі оновлені ділянки водопровідних і каналізаційних мереж будуть виконані з поліетиленових труб, які на сьогоднішній день є оптимальним рішенням для якісних водопостачання та водовідведення.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА