У Кривому Розі продовжується оновлення мереж водопостачання. Фахівці КП «Кривбасводоканал» замінили понад кілометр водопровідних труб.

Так з 14 лютого по 7 березня проклали 1098 метрів нових поліетиленових труб. Оновлено комунікації  на вулицях Едуарда Фукса, Оренбурзькій, Кастуся Калиновського, Ватутіна, Кобилянського, Каткова та Українській.

 

Роботи з реконструкції зношених мереж активізувалися з настанням теплої походи. Дочекалися змін на краще й мешканці вулиці Військове містечко-35.

Замість 140 метрів старого чавунного водопроводу прокладено новий з ПЕ труб діаметром 110 мм. Завдяки своїй гнучкості поліетиленова труба поставлена на об’єкт у бухтах. Прокладка довгомірних відрізків суттєво зменшує кількість зварних стиків, а отже це підвищує надійність нової мережі та зменшує вартість будівельних робіт. Будівництво здійснено традиційним траншейним способом. Труби з’єднували за допомогою зварювання нагрітим інструментом встик.

Слід зазначити, що у «Кривбасводоканалі» використання полімерних труб стало вже звичайним. Адже пластикові комунікації набагато довговічніші та надійніші, ніж металеві та залізобетонні, а ретельний хазяїн не стане вкладати гроші у невигідну справу.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА