Столичні комунальники могли б замінити труби гарячого водопостачання якісними трубами з пластика, але це   не дозволило б їм заробляти гроші під час частих ремонтів. 

 Про це в коментарі ГолосUA повідомив депутат Київради, голова Комісії Київради з питань житлово-комунального   господарства та паливно-енергетичного комплексу Володимир Бондаренко.

  «Не можна залишати труби теплопостачання в такому матеріалі як     «сталь3 », це звичайна сталь. А як   правило, в усьому світі вже користуються пластиковими трубами, термін експлуатації яких 60-70 років. Але у   нас, на жаль, нашій владі очевидно, вигідніше, вести такі роботи з такими матеріалами, які з року в рік приходять   в непридатність і ремонтувати це означає заробляти додаткові гроші», – говорить він.

 Володимир Бондаренко додав, що на даний момент об'єктом частих ремонтів є міст Патона і комунікації, які йдуть   через нього.

 «Є великі дороги, про ремонт яких говорять роками, але ремонт там робиться рідко і повільно. Наприклад, є   Шулявський шляхопровід та міст Патона. Через міст Патона йде труба, через яку йде вода гаряча з ТЕЦ 5 для забезпечення тепла для ряду об'єктів на Лівому березі. Так ось ту трубу в тілі моста в цьому році рвало більше 12 разів, плюс маленькі аварії. А там тиск - 8 атмосфер. Уявіть, що там відбувається. Ми поставили питання про те, що цю трубу треба замінити повністю на пластик», - додав глава Комісії Київради з питань ЖХГ і ПЕК.

Нагадаємо, за офіційною інформацією КМДА, станом на листопад 2018 року в столиці 8% тепломереж знаходяться в аварійному стані.

Нагадаємо, що ввечері 13 листопада в центрі Києва, на вулиці Шота Руставелі прорвало трубу з гарячою водою. В результаті чого мало не пішов під землю припаркований поруч автомобіль.

Також, в центрі Києва сьогодні вранці, 15 листопада, прорвало трубу з гарячою водою. На розі вулиць Ділова і Велика Васильківська прорвало трубу з гарячою водою. Рух на даній ділянці було ускладнено.

І це вже стало системним явищем, через яке страждають люди, втрачаються величезні обсяги води та енергії.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА