Корейський нафтохімічний концерн LG Chem розробив нову марку трубного поліетилену – металоценову марку поліетилену PEX-a, призначену для RAM-екструзії труб зі зшитого поліетилену.

Передбачається, що в 2020 році нова марка mXLPE Lucene SL188 повністю замінить попередній продукт компанії – пероксиднозшитий XLPE марки XL1800, що виробляється з використанням каталізатора Циглера-Натта.

Употочному році нова металоценова марка проходить всі необхідні випробування в лабораторії Exova (колишня Bodycote) в Швеції. На момент написання цієї статті тест на тривалу гідростатичну міцність марки SL188 пройшов   6170 годин (з 10000 годин).

Передбачається, що мінімальна тривала міцність (MRS) марки XLPE SL188 становитиме 9,6 МПа, що приблизно відповідає рівню XLPE XL1800. При цьому труба з нової металоценової марки буде вираженого яскраво-білого кольору завдяки більш високій стійкості до процесу окислення в порівнянні з традиційним PEX-a. Повний тест марки SL188 у лабораторії Exova буде завершено у вересні 2019 року, після чого новий продукт буде доступний до постачання на експорт.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА