Київська міськрада, КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписали   угоду про підготовку кредитного фінансування. Цей важливий для розвитку інфраструктури столиці документ   передбачає аналіз першочергових інвестиційних проектів «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» із  залученням міжнародних   коштів у модернізацію теплоенергетичного комплексу.

 Угода підписана на виконання Меморандуму про взаєморозуміння між КМДА, Агентством США з міжнародного   розвитку (USAID), Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), ЄБРР та КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», який було   укладено 27 грудня 2018 року.

 Цей документ передбачає початок активної співпраці з ЄБРР: проведення аудиту та експертизи пулу   першочергових інвестиційних проектів.

 КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», аналізу його довгострокової інвестиційної програми, вивчення соціального та   екологічного ефекту від впровадження таких проектів. Експерти ЄБРР опрацюють можливість надання   «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» на втілення першочергової інвестиційної програми кредиту у сумі 140 млн. євро.   Попередньо визначено, що термін кредиту складатиме 12-13 років, з пільговим 3-річним періодом та річною відсотковою ставкою – не більше 6 %.

Завдяки співпраці з ЄБРР та USAID, місто вже за кілька років зможе значно покращити технічний стан системи теплопостачання, гідно увійти у новий ринок послуг електроенергії та надавати мешканцям столиці більш надійні та якісні послуги.

Місто погодилось надати «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» фінансову гарантію при одержанні такого фінансування, яке у разі успішного проходження експертизи може бути отримано Підприємством на початку 2020 року.

Отже, Київ продовжує глобальну й системну співпрацю з міжнародними партнерами щодо реалізації ключових інфраструктурних проектів, які зокрема стосуються розвитку транспортної та теплоенергетичної сфер.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА