Міжнародний Комітет Червоного Хреста надав поліетиленові водопровідні та каналізаційні труби   комунальному  підприємству «Компанія «Вода Донбасу», яке забезпечує водопостачання всієї Донецької області

 У травні організація передала понад 5 км водопровідних і каналізаційних труб компанії для проведення   капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення.

 Крім цього, для заміни аварійної ділянки водогону у Волновасі було передало майже 2 км поліетиленових   труб.  Це дозволить запобігти значним втратам питної води, які сьогодні є серйозною проблемою для міста.

 Відзначається, що допомога «Воді Донбасу» для експлуатації та технічного обслуговування потужностей компанії   МКЧХ надає на постійній основі з 2015 року. Підприємство регулярно отримує реагенти для очищення води, інше   обладнання та матеріали.

 Стосовно трубної продукції – з самого початку своєї благодійної діяльності представники Червоного Хреста   зупинили свій вибір на полімерних трубах. Вони якнайкраще задовольняють вимоги як мереж водопостачання, так і каналізації. Головними їх перевагами є довговічність, надійність та екологічність.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА