Асоціація виробників пластикових труб (PPCA) оголосила конкурс на надання доповідей на наступній конференції та виставці   Plastic  Pipes XX. Цей захід буде проходити з 21 по 23 вересня 2020 року в Амстердамі в готелі Okura.

 «Основна програма включатиме в себе близько 100 презентацій, що стосуються проектування та розробки, випробувань, монтажу   та експлуатації систем пластикових труб, – розповіла Сара Паттерсон, співголова та технічний керівник програми PPXX, – У цих   матеріалах будуть детально описані технічні рішення або розробки, спрямовані на вирішення технологічних проблем з   використанням систем або компонентів з пластикових труб. Також, будуть представленві доповіді, у яких розглянуті ринкові   тенденції майбутнього зростання пластикових труб і компонентів».

 2020 рік вважається знаковим роком для індустрії пластикових труб. Зоран Давидовський, голова оргкомітету PPXX, впевнений в   подальшому зростанні ринку: «Наші технології та комерція завжди супроводжувалися безперервними інноваціями по всьому ланцюжку виробництва та експлуатації. Очікується, що конкурс збере комерційно значимі розробки з Європи та особливо з Північної Америки та Китаю, де поточне зростання попиту на полімерну трубну продукцію є значним.

 Нові наукові дослідження та досягнення спрямовані змінити світ систем пластикових труб у багатьох   відношеннях, і Амстердам надасть глобальну середу для їх впровадження».

 Теми конференції включають питання ринку, нові рішення для пластикових трубопроводів, області   застосування та обробки полімерних труб,  методи випробувань і експлуатаційні характеристики   пластикових труб і фітингів, тематичні дослідження полімерної трубної продукції. Повний список ключових тем розміщений на веб-сторінці конференції.

 Триденна конференція та виставка з пластикових трубах, що проходить кожні два роки, є найбільшим в   своєму роді заходом, присвяченим виключно системам і застосуванням пластикових труб.   Організаторами заходу є члени PPCA: Асоціація PE 100+, Plastics Pipe Institute, Inc. (PPI) та   Європейська асоціація пластикових труб і фітингів (TEPPFA).

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА