SOCAR Polymer 18 лютого ввів в експлуатацію виробництво поліетилену високої густини (ПЕВГ) у   Сумгайитському хімічному промисловому парку, повідомляє прес-служба компанії.

 Раніше повідомлялося, що в липні 2018 року SOCAR Polymer запустив завод з виробництва поліпропілену. За   попередніми планами, заводи SOCAR Polymer вироблятимуть 184 тис. тонн 10 сортів поліпропілену і 120 000 тонн   4 сортів поліетилену високої густини. Очікується, що за період експлуатації заводи принесуть дохід у розмірі 6,6   мільярдів доларів, 30 % з яких складе чистий прибуток компанії. Поліетилен високої густини  раніше був   імпортним продуктом в країні, однак тепер новий промисловий комплекс SOCAR повністю задовольнятиме попит   на внутрішньому ринку та експортувати решту 75 % продукції на ринки Туреччини та Європи.

 Доходи від діяльності заводів з виробництва поліпропілену та поліетилену очікуються на рівні USD6,6 млрд.,   чистий прибуток складе USD1,98 млрд. Сумарна вартість будівництва двох заводів становить USD816 млн.

SOCAR Polymer заснована Держнафтокомпанією Азербайджану. В даний час частка SOCAR у капіталі компанії становить 57 %. Серед акціонерів також ТОВ «Vitol Black Sea V. L. L», ТОВ «Ecoland» і ряд інших компаній.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА