Найбільше нафтохімічне підприємство України – Карпатнафтохім (Калуш, Івано-Франківська обл.) –  20 лютого   відновило виробництво на олефіновому комплексі після вимушеного простою.

 Як повідомило джерело підприємства, Карпатнафтохім відновив крекінг етилену після тривалого простою, який   був зумовлений пожежею, що сталася 12-го січня. Також український виробник приступив до пуску   виробництва  поліетилену високої густиниЕВГ), яке було зупинено разом з випуском етилену.

 Виробництво полівінілхлориду (ПВХ) не зупинялося і частково підтримувалося за рахунок поставок етилену з   Угорщини.

 Нагадаємо, що Карпатнафтохім у червні 2017 року відновив роботу після п'ятирічного простою. Крім того, на   підприємстві в минулому році проводився плановий профілактичний ремонт потужностей з виробництва ПЕВГ і   ПВХ, який стартував 5-го листопада і був досить тривалим. До 7-го грудня Карпатнафтохім відновив виробництво   ПВХ, запуск ж напрацювання ПНД почався 10-го грудня.

 Карпатнафтохім – одне з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України. Зараз підприємство здатне щорічно виробляти 300 тис. тонн полівінілхлориду, 200 тис. тонн каустичної соди, близько 180 тис. тонн хлору, а також 250 тис. тонн етилену та 100 тис. тонн поліетилену.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА