Світова прем'єра в Нідерландах: 11 вересня в старовинному містечку Зволле (столиця провінції Оверейсел, Нідерланди) відбулося відкриття першої велосипедної доріжки PlasticRoad. Її винахідники - Енн Коудстааль і Саймон Йорріцма, які працюють в компанії KWS, спільно членом муніципальної виконавчого органу Оверейсела Бертом Боерманом та олдерманом Вільямом Доггером з муніципалітету Зволле, проїхалися на велосипедах по першій велодоріжці з переробленого пластику. Концепція цього проекту була представлена ​​три роки тому дорожньо-будівельною компанією KWS. У 2016 році відомі перебники пластмас – компанії Wavin і Total об'єднали зусилля з KWS, щоб втілити цей задум у життя.

Велосипедна доріжка прокладена в Зволле між вулицями Verenigingstraat і Lindestraat. Фахівці Wavin розповіли, що 30-метрова велодоріжка складається зі спеціальних модулів, на виготовлення яких знадобився еквівалент півмільйона пластикових ковпачків для пляшок і приблизно 218 000 пластикових стаканчиків. Вторинний пластик становить близько 70 відсотків матеріалу PlasticRoad. Модулі були створені з використанням порожнистої конструкції: зверху дорожня поверхня, а під нею – порожній простір, який можна використовувати прокладки необхідних інженерних комунікацій і для дренажу дощових стоків. Рама тримає верхню і нижню частини разом. Також у порожнині кожної модульної секції дослідники розмістили датчики для підрахунку трафіку та контролю зносу кожного модуля.

Монтаж пілотної ділянки велодоріжки здійснювався шляхом облаштування неглибокій траншеї з підготовленою піщаної подушкою. Додатково для захисту системи на дно траншеї викладено спеціальне геотекстильне полотно. А потім один за одним монтуються пластикові модулі. Кожен модуль під’єднується  до сусідніх, щоб забезпечити безперешкодну їзду для велосипедистів. Представники Wavin стверджують, що модулі прості в установці, дуже легкі та міцніші, ніж асфальт. Вони виготовляються з використанням циклічного методу виробництва, а це означає, що коли модуль зношується, його можна розплавити для виробництва нових модулів.

Порожниста конструкція дозволяє розмістити під доріжкою різні інженерні комунікації. Оптимальними для цього являються пластикові труби різного призначення.

На додаток до можливого рішення з утилізації пластикових відходів, PlasticRoad – це можливість швидше будувати дороги, з меншим впливом на навколишнє середовище та меншими викидами CO₂.

У листопаді неподалік від Зволле в селі Гітхорн буде відкрита друга PlasticRoad.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА