Асоціація виробників пластикових труб (PPCA) проанонсувала австралійську додаткову конференцію Ozpipe XIX,   яка продемонструє значні досягнення в області технології та промисловості пластикових труб.

 Ozpipe XIX, організована Австралійською асоціацією виробників пластикової промисловості (PIPA), відбудеться 7-8  листопада 2019 року в Dockside в Кокл Бей у Сіднеї.

 Зоран Давидовський, голова оргкомітету PPCA, зазначив: «Ozpipe XIX готується стати цікавою технічною подією в   австралійському календарі на 2019 рік. Світовий ринок пластикових труб продовжує рости в геометричній   прогресії за обсягом і застосуванням. Значні технічні та комерційні розробки покликані трансформувати світову   індустрію виробництва пластикових труб, що буде мати особливі наслідки для австралійського регіону».

 Також Зоран Давидовський повідомив, що доповідачі з Великобританії, США, Бельгії, Китаю та Австрії вже   підтвердили свою участь в Ozpipe XIX, і що в лютому буде почнеться подача документів.

 Чергова всесвітня конференція PPXX відбудеться 21-23 вересня 2020 року в готелі Okura в Амстердамі,   Нідерланди.

Основними корпоративними спонсорами Ozpipe XIX і PPXX є Rollepaal і Baerlocher.

«Rollepaal – один з провідних у світі постачальників обладнання для екструзії труб, – додав Давидовський, – а Baerlocher є світовим постачальником добавок для промисловості з виробництва пластикових труб. Ми також раді, що компанія MOL буде спонсорувати Ozpipe XIX на золотому рівні».

MOL є провідним виробником інжекційних формованих та екструдованих еластомерних ущільнюючих систем і гумових профілів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА