12 липня в Києві сталася аварія на каналізаційному колекторі глибокого залягання в районі вулиці Мостицької. На   проїжджій частині вулиці утворилося провалля через руйнацію залізобетонного колектора внаслідок дії газової   корозії.

 Ремонтні роботи на Мостицькому каналізаційному колекторі глибокого залягання тривають вже другий місяць.   Працівники Київводоканалу чергують на об`єкті у цілодобовому режимі.

 Станом а 12 серпня вже стабілізовано провал на аварійній ділянці колектора діаметром 2000 мм та довжиною 33   м. Задля цього було вибудовано цегляну заглушку та застосовано 30 м3 піщано-цементної  суміші.

 Також було замінено 55 м зруйнованого трубопроводу. В останні роки у зв’язку  із більш економним   використанням води обсяги стоків зменшилися, тому було прийнято рішення замінити 1500-міліметрову трубу на   нову діаметром 1200 мм.

Наразі продовжуються земляні роботи з підготовки котловану для укладки ще 33-х метрів колектора, а також виконуються підготовчі роботи до реконструкції каналізаційної камери.

Поки триває ліквідація аварії, для транспортування стоків прокладено тимчасовий  перепускний трубопровід з поліетиленових труб діаметром 500-600 мм. Отже водопостачання та водовідведення житлового масиву здійснюються в штатному режимі без обмежень.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА