Компанія Borealis, один з провідних європейських виробників поліетилену та поліпропілену, має намір   поставляти ПЕ та ПП з заводу в Стенунгсунді в нормальному режимі.

 «Borealis вживає всіх можливих заходів для задоволення попиту з боку покупців поліолефінів, але не може   виключити конкретні обмеження доступності», – повідомив представник компанії.

 Раніше повідомлялося, що крекінг-установка потужністю 610 тис. тонн етилену та 100 тис. тонн пропілену була   зупинена 25 грудня через збій електромережі. Перезапуск був запланований на 1 січня, але не вдався через   витік  пара. Потім перезапуск був перенесений на 6 січня, але також не вдався через ще одну відмову   зовнішнього джерела живлення, що стався 8 січня. Згідно веб-сайту компанії, перші печі почали працювати 9 c   січня, що призведе до спалювання матеріалу протягом трьох днів.

 Borealis – європейський лідер в області виробництва поліолефінів і одна з провідних фірм у світі. Компанія   розробляє та виробляє широкий спектр поліетиленів і поліпропіленів, відповідних вищим світовим стандартам якості та призначених для виробництва найрізноманітнішої продукції, в тому числі і для упаковок - одно- і багатошарових плівок, плівок для покриття картону, виробів, що виготовляються методом видувного формування, лиття, термоформування.

Компанія Borouge, спільне підприємство компаній Borealis і Abu Dhabi National Oil company, 5 січня закрила крекінг-установку № 3 в Рувайсі (ОАЕ) на планові ремонтні роботи.

Дана установка потужністю 1,5 млн. тонн етилену на рік закрита на планові ремонтні роботи протягом 45 днів.

Крім крекінг-установки компанія має намір в цих же числах на цьому виробничому майданчику закрити на ремонт завод № 1 з випуску поліетилену низької густини (ПЕНГ) потужністю 350 тис. тонн в рік. Крім того, Borouge планує в січні закрити виробництво лінійного поліетилену (ЛПНГ) та поліетилену високої густини (ПЕВГ) у Рувайсі на планові ремонтні роботи. Також буде закрито на ремонт заводи ПП № 3 і № 4 обидва потужністю по 480 тис. тонн в рік.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА