У передноворічні дні у  Каховці на вулиці  Пушкіна у районі стадіону «Авангард» стався порив водопровідної лінії.   Вода хлинула в теплотрасу,  що проходить поруч.

 Близько двох діб ремонтники шукали місце пориву, а потім й усували його. Ситуацію ускладнювало те, що   аваріна  магістраль пролягала під проїжджою частиною і чомусь мала зигзагоподібну конфігурацію.

 Як з'ясувалося, водопровідну  лінію було пошкоджена могутнім корінням дерева, що  росте біля стадіону поруч з   трубопроводом. Воно просто пробило зношену металеву трубу, яка під впливом корозії втратила свої   експлуатаційні властивості.

 Вирішуючи питання, як найшвидше та надійно поновити мережу, оптимальним вибором стало використання   гнучких поліетиленових труб, застосувавши метод санації. Так у стару пошкоджену трубу як у футляр було протягнуто близько 100 метрів ПЕ труби. Ремонтники обійшлися без великих розкопок і автомобільний рух на проїжджій частині не зупинявся.

Таким чином, саме технологічні характеристики ПЕ труб дозволили швидко усунути аварію, а їхня довговічність забезпечить надійну роботу цієї ділянки водогону на довгі роки.  

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА