Компанія Ineos, один з найбільших європейських виробників нафтохімічної продукції, планує до кінця вересня   закрити завод з випуску поліетилену високої густини (ПЕВГ) у Лавері (Lavera, Франція) для проведення   планових профілактичних заходів.

 Очікується, що технічне обслуговування на даному підприємстві потужністю 230 тис. тонн ПЕВГ на рік триватиме   у  вересні і жовтні, проте точні терміни проведення ремонтних робіт ще не визначені. Відомо тільки, що   виробництво поліетиленув Лавері буде закрито одночасно із супутньою крекінг-установкою на тому ж   майданчику.

 Раніше компанія оголошувала форс-мажор на постачання ПЕВП з нафтохімічного комплексу в Лавері з 19 травня   по 17 грудня 2015 року.

 До відома. Ineos Group виробляє і реалізує широкий спектр нафтопродуктів і спеціальних хімікатів, що   включають в себе ацетон, акрилонитрил, акрилонитрил-бутадієн-стирол, циклічні сополімери олефінів, етилен, етиленгліколь, окису етилену, поліетилен високої густини (ПЕВГ), поліпропілен (ПП) та інші ароматичні з'єднання, полістирол (ПС), полівінілхлорид (ПВХ), пропілен, пропіленгліколь, окис пропілену, ПВХ компаунди, стирол.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА